EN 13564-2 Binalar için Su Baskını Önleyici Cihazlar - Bölüm 2: Test Yöntemleri

EN 13564-2 Binalar için Su Baskını Önleyici Cihazlar - Bölüm 2: Test Yöntemleri

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, EN 13564-2 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu Avrupa standardının bu bölümü, EN 13564-1'e göre binalar için su baskını önleme cihazları için test yöntemlerini belirtir.

EN 13564-2 Binalar için Su Baskını Önleyici Cihazlar - Bölüm 2: Test Yöntemleri

Bu deney için, otomatik kapatma tertibatı ya çıkarılacak ya da açık konumda tutulacaktır. Acil kapatma tertibatı kapalı konumda olmalıdır. Acil kapatma cihazı, üç kez 50 kPa'lık bir basınca maruz bırakılacaktır.

Test ortamının 1000 cm³'den fazla olmayan 30 dakikalık bir süre içinde kapatma cihazını geçmesi durumunda, testin geçtiği kabul edilecektir.

Geri akışın simülasyonu, üreticinin bakım ve test talimatlarına uygun olarak yapılmalıdır. Geri akış basıncı 10 dakika süreyle muhafaza edilmelidir. Geri akış basıncına ulaştıktan sonra otomatik kapatma tertibatından sızıntı 500 cm³'ü geçmezse, deney başarılı sayılacaktır.

EUROLAB, üreticilere EN 13564-2 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp