EN 1529 Kapı Kanatları - Yükseklik, Genişlik, Kalınlık ve Karelik - Tolerans Sınıfları

EN 1529 Kapı Kanatları - Yükseklik, Genişlik, Kalınlık ve Karelik - Tolerans Sınıfları

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, EN 1529 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, belirtilen yükseklik, genişlik ve kalınlık boyutları ve kapı kanatlarının kareliği için tolerans sınırlarını verir.

EN 1529 Kapı Kanatları - Yükseklik, Genişlik, Kalınlık ve Karelik - Tolerans Sınıfları

Çerçevesiz ve çerçevesiz olarak teslim edilen kapı kanatları için geçerlidir. Kapı takımlarının yapraklarına uygulanmaz. Bu standartta verilen tolerans sınırlarına uygunluk, bunun kapı kanatları ve çerçeveleri arasında mutlaka mükemmel bir uyum sağlayacağı anlamına gelmez.

Toleranslar, izin verilen yükseklik, genişlik, kalınlık ve karelik sapmalarına dayanmaktadır. Belirli bir tolerans sınıfına hak kazanmak için, üreticinin belirttiği boyutlardan sapmalar, EN 951'e göre ölçüldüğünde ve üretici tarafından belirtilen koşullarda, izin verilen uygun sapmaları aşmamalıdır.

Bu standarda uygunluk, ilgili boyutları etkileyen müteakip eylemler tarafından reddedilecektir, örn. indirim, cila uygulaması.

EUROLAB, üreticilere EN 1529 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp