EN 504 Metal Levhadan Çatı Kaplama Ürünleri - Bakır Levhadan Tam Destekli Çatı Kaplama Ürünleri için Spesifikasyon

EN 504 Metal Levhadan Çatı Kaplama Ürünleri - Bakır Levhadan Tam Destekli Çatı Kaplama Ürünleri için Spesifikasyon

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, EN 504 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu Avrupa standardı, bakır levhadan yapılmış eğimli çatılar için kaplamalara montaj için kullanılan çatı kaplama ürünleri için gereksinimleri belirtir.

EN 504 Metal Levhadan Çatı Kaplama Ürünleri - Bakır Levhadan Tam Destekli Çatı Kaplama Ürünleri için Spesifikasyon

Standart, ürünlerin üretilebileceği malzemeler için gereklilikler ile birlikte ürünler için genel özellikleri, tanımları ve etiketlemeyi belirler. Üreticiler tarafından ürünlerinin şartlara uygunluğunu sağlamak için veya alıcılar tarafından ürünlerin fabrikadan sevk edilmeden önce şartlara uygun olduğunu doğrulamak için kullanılması amaçlanmıştır.

Tüm normal hizmet koşullarını karşılamalarını sağlayan ürünler için gereksinimleri belirtir. Ürünler, yerinde şekillendirilmiş uygulamalar için şerit ve levhaların yanı sıra prefabrik veya yarı şekillendirilmiş ürünler olabilir, örn. dik çatılar.

Standart, bakır levhalar ve şeritlerden yapılmış, kesintili olarak döşenen ve tam destekli tüm çatı kaplama ürünleri için geçerlidir. Destek konstrüksiyonu, çatı sistemi uygulamasının tasarımı ve bağlantıların ve pervazların yürütülmesi için herhangi bir gereklilik dahil edilmemiştir.

Standart kısmen yassı ürünlerle, kısmen de şekillendirilmiş (prefabrik) ürünlerle ilgilidir. Önceden şekillendirilmiş kendinden destekli ürünler için gereksinimler EN 506'da verilmiştir.

Malzemelerin tedarikçisi, üreticiye tedarik edilen malzemelerin gerekliliklere uygun olduğunu doğrulamak için gerekli testleri yapmaktan sorumludur ve talep üzerine uygun muayene belgelerini sağlamalıdır.

EUROLAB, üreticilere EN 504 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp