Gaz Kromatografisi-Kütle Spektrometresi

Gaz Kromatografisi-Kütle Spektrometresi

Gaz Kromatografisi Kütle Spektrometresi, bilinmeyen örnekleri analiz etmek ve tanımlamak, karmaşık karışımlardaki iz bileşenleri tanımlamak ve uçucu veya yarı uçucu bileşikleri analiz etmek için kullanılabilir.

Gaz Kromatografisi-Kütle Spektrometresi

GC / MS, bilinmeyen örnekleri tanımlamak için kullanılabilir. Milyarda parça (ppb) seviyelerine kadar kantitatif analiz gerçekleştirilebilir.

GC / MS, karmaşık karışımlardaki eser bileşenleri tanımlayabilir. Birlikte kullanılan analitik teknikler, ayrı olarak kullanılan Gaz Kromatografisi veya Kütle Spektrometresi yönteminden daha kesin bir madde tanımlaması ve kantifikasyonu sağlayabilir.

Uçucu veya yarı uçucu bileşiklerin Gaz Kromatografisi / Kütle Spektrometresi analizi, headspace teknikleri veya ekstraksiyon ve sıvı enjeksiyon teknikleri kullanılarak gerçekleştirilebilir.

Uçucu ve yarı uçucu bileşikler bu yöntem kullanılarak analiz edilebilir. Numune boyutu değişebilir, ancak 2 gram genellikle yeterlidir.

Spesifik numune hususlarınız ve Gaz Kromatografi Kütle Spektrometresi test ihtiyaçlarınız hakkında konuşmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp