Higrotermal Performans Testi

Higrotermal Performans Testi

Harici Isı Yalıtım Kompozit Sistemlerinin ETAG 004, ETAG 017, ETAG 034, CWCT Standartları, MOAT 22 ve Özelleştirilmiş Programlara Göre Higrotermal Performans Testi sunuyoruz.

Higrotermal Performans Testi

Binaların dış duvarları, ıslatma ve kurutma, ısıtma ve soğutma, dondurma ve çözme, bunlardan birkaçı gibi çok çeşitli hava koşullarına maruz kalmaktadır. Harici Isı Yalıtım Kompozit Sistemlerinin (ETICS) tatmin edici bir şekilde çalışmasını sağlamak ve beklenen tasarım ömürlerini tahmin etmek için, numune paneller hızlandırılmış teste tabi tutulmalıdır.

EUROLAB'ta, ETAG 004 ,  ETAG 017 , ETAG 034 , CWCT Standartları ve MOAT 22'nin tüm performans gereksinimleri için ETICS testi sağlama yeteneğine sahibiz. Higrotermal performans testleri, ürünlerin ve malzemelerin, nem ve sıcaklık. MOAT 22 ve ETAG 004 test programları sıvaları hedeflemektedir, ancak analiz diğer malzemelere ve yüzeylere de uygulanabilir: çimento yonga levhalar, cam takviyeli plastik (GRP), MgO levhalar, tuğla kayma sistemleri ve kaplama.

(En fazla 7m büyük ölçekli paneller barındırma kapasitesiyle çift diyafram ile iki yeni kulesi, her yatırım sayesinde), biz daha hızlı ürün geliştirme ve belgelendirme sonuçlanan hızlı dönüş sürelerini sağlayabiliyoruz.

CE işareti

Render ürünlerine CE işareti almak için ETAG 004'e göre test yapılması gereklidir. EUROLAB, ISO 17025'e göre akredite edilmiştir ve ürünleri CE işaretleme amacıyla sertifikalandırmak için test desteği sağlayabilir.

Ürün Garantileri

MOAT 22 test programı, bir render ürününün beklenen ömrünü tahmin etmek için yapısal mukavemet ve rüzgar yükleme testleriyle birleştirilebilir ve böylece üreticilerin ürünlerinin ömrünü garanti etmesine olanak tanır. EUROLAB'ta hem statik hem de dinamik rüzgar yükü testi yapma yeteneklerine sahibiz.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp