Kimyasal ve Termal Sindirim Testi

Kimyasal ve Termal Sindirim Testi

Birçok analitik enstrüman, bir numunenin analizöre verilmesi için sıvıya dönüştürülmesini gerektirir. Bazı numuneler suda veya inorganik bir çözücüde kolayca çözünmesine rağmen, bazı numuneler inatçıdır. 

Kimyasal ve Termal Sindirim Testi

Kimyasal analiz laboratuvarımız, kimyasallar, yüksek sıcaklık ve hatta mikrodalga sindirim kombinasyonu kullanarak hemen hemen her numuneyi çözmek için donatılmıştır.

Uzmanlarımız, hangi sindirimin ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacağını belirleyecek uzmanlığa ve deneyime sahiptir. Numune hazırlamayla ilgili sorunlarınız varsa, kimyasal ve termal sindirim konusunda uzman bilim adamlarımızla görüşün.

Çoğu analiz çok küçük numune boyutları gerektirir. Yinelenen analizleri gerçekleştirmek ve potansiyel ek testler için kalan malzemeye sahip olmak için, genellikle birkaç yüz mililitrelik sıvı numuneler yeterlidir. 

Katı numuneler olması durumunda, genellikle 100 ila 200 gram sağlanır. Katılar topak, toz veya film formunda olabilir. Ayrıca numune hazırlama ekipmanımızı kullanarak bir ürünü uygun numuneye dönüştürebiliriz. 

Materyal yetersizse, numunenizi en verimli şekilde kullanabilmemiz için bilim adamlarımızdan biriyle konuşun. Ve kullanılmayan kısımlar size iade edilebilir.

Belirli örnek değerlendirme sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçin.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp