Klorokin Fosfat ve Hidroksiklorokin Sülfat USP Testi

Klorokin Fosfat ve Hidroksiklorokin Sülfat USP Testi

Klorokin fosfat, bir kinolin bileşiği olan klorokin fosfat tuzudur. Klorokin türevleri sıtma, romatoid artrit, bazı lupus formları ve diğer tıbbi hastalıkların tedavisinde kullanılır.

Klorokin Fosfat ve Hidroksiklorokin Sülfat USP Testi

EUROLAB, ilgili Birleşik Devletler Farmakopesi (USP) monograflarına göre klorokin fosfat (50-63-5), hidroksiklorokin sülfat (747-36-4) ve hidroksiklorokin sülfat tabletlerinin test edilmesini sağlar.

Kimlik doğrulaması, ilgili USP Monograflarına göre bir dizi analitik yöntem kullanılarak gerçekleştirilir. Bu yöntemler, FTIR , UV-Vis spektroskopisi ve ıslak kimya yöntemlerini içerebilir .

Tahlil ve safsızlık yöntemleri, titrasyonlar , UV-Vis ve sıvı kromatografi yöntemlerinin bir kombinasyonu ile gerçekleştirilir .

Klorokin fosfat ve hidroksiklorokin sülfat için kuruma kaybı gereklidir. Bu, belirli koşullar altında uçucu madde kaybını belirler.
Hidroksiklorokin fosfat tabletlerinin dozaj birimlerinin <905> tekdüzeliği, temsili bir numune partisinin tahlillerinden hesaplanacaktır.

Yaptırmak istediğiniz belirli USP testlerine göre klorokin fosfat, hidroksiklorokin sülfat veya hidroksiklorokin sülfat tabletleri için özel numune gereksinimlerinizi görüşmek üzere bizimle iletişime geçin.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp