Malzeme Özellikleri Testleri

Malzeme Özellikleri Testleri

EUROLAB, gerilme mukavemetinden termal analize ve ötesine kadar malzemenizin özelliklerini değerlendirmenize ve anlamanıza yardımcı olabilir.

Malzeme Özellikleri Testleri

Malzeme özelliklerini anlamanın faydaları uygulamanın her aşamasını etkiler. Malzeme özellikleri testi, Ar-Ge projelerine yardımcı olabilir, sahadaki hataları önleyebilir ve sorunları ortaya çıkmadan önce tahmin edebilir. Her malzeme aynı değildir ve tahmin çalışması bir seçenek değildir.

EUROLAB, metaller, ileri kompozitler, polimerler, seramik kompozitler ve daha pek çok alanda uzmanlaşmış çok çeşitli malzeme özellikleri test hizmetleri sunmaktadır. EUROLAB, hemen hemen her malzeme özelliği ve herhangi bir malzeme türü hakkında değerli bilgiler sağlayabilir.

Birçok sektöre test sağlama konusunda deneyime sahibiz ve büyük ve küçük projeleri yönetiyoruz. Global bir laboratuvar ve kaynak ağı ile, rutin çekme testinden özel yorulma programlarına kadar her şeyi gerçekleştiriyoruz.

EUROLAB, 25 yılı aşkın deneyimi, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, malzeme testleri kapsamında kesin ve hızlı sonuçlar almanıza yardımcı olur.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp