Omurga Bileşenleri ASTM F2193 Testi

Omurga Bileşenleri ASTM F2193 Testi

Omurga bileşenleri ASTM F2193, Spinal İskelet Sisteminin Cerrahi Sabitlemesinde Kullanılan Bileşenler için Standart Spesifikasyonlar ve Test Yöntemleri direktiflerini kapsar. EUROLAB, ilgili testleri laboratuvarlarında kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Omurga Bileşenleri ASTM F2193 Testi

Metalik omurga vidaları, metalik omurga plakaları ve metalik omurga çubukları için teknik özellikler ve test yöntemleri bu standartta verilmiştir. Kullanıcı spinal fiksasyon sistemi zincirindeki bir sonraki seviyeyi, tek tek bileşenler ve alt montajlar arasındaki ara bağlantıları (iki veya daha fazla bileşen) değerlendirmekle ilgileniyorsa, kullanıcı ASTM F1798'e başvurmalıdır. 

Bu zincir içindeki en yüksek seviyede, birçok bileşenden birleştirilmiş tüm bir yapıyı değerlendirmek için kullanılan ve çok sayıda ara bağlantı ve birkaç alt montaj içeren test yöntemi ASTM F1717'dir. 

EUROLAB, 25 yılı aşkın deneyimi, son teknolojiye sahip laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, test, ölçüm ve analiz konularında kusursuz hizmet almanızı sağlar.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp