Spinal Kafes Testi ASTM F2077

Spinal Kafes Testi ASTM F2077

Spinal kafes testi ASTM F2077, Intervertebral Vücut Füzyon Cihazları İçin Test Yöntemlerini kapsar. EUROLAB, ilgili testleri laboratuvarlarında kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Spinal Kafes Testi ASTM F2077

Bu test yöntemi, belirli bir spinal hareket segmentinde artrodezi teşvik etmek için tasarlanmış intervertebral vücut füzyon cihazı tertibatlarının, spinal implantların test edilmesine yönelik materyalleri ve yöntemleri açıklar. 

Amaçlanan omurga konumuna bağlı olarak, cihazlar statik ve dinamik eksenel sıkıştırma, kesme sıkıştırma ve / veya burulma modunda test edilir. Test için, implantlar dinamik yükleme için poliasetal test blokları veya statik yükleme için paslanmaz çelik bloklar arasına yerleştirilir.

Yük blokları, kafesin geometrisine uyacak şekilde önceden hazırlanır. Yük blokları, müşteri tarafından sağlanan kafeslerin CAD verilerine göre tasarlanabilir veya kafesler, yüksek çözünürlüklü bir 3D tarayıcı kullanılarak EUROLAB tarafından yakalanabilir.  

EUROLAB, 25 yılı aşkın deneyimi, son teknolojiye sahip laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, test, ölçüm ve analiz konularında kusursuz hizmet almanızı sağlar.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp