Tıbbi Kemik Vidaları ASTM F543 Testi

Tıbbi Kemik Vidaları ASTM F543 Testi

Kemik Vidaları ASTM F543, Metalik Tıbbi Kemik Vidaları için Standart Şartname ve Test Yöntemlerini kapsar. EUROLAB, ilgili testleri laboratuvarlarında kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Tıbbi Kemik Vidaları ASTM F543 Testi

Bu spesifikasyon, kemiğe implante edilen metalik kemik vidaları için malzemeler, son işlem ve işaretleme, bakım ve kullanım için gereklilikler ve kabul edilebilir boyutlar ve toleranslar sağlar. Bu spesifikasyondaki boyutlar ve toleranslar yalnızca bu spesifikasyonda açıklanan metalik kemik vidaları için geçerlidir.

ASTM F543, kemik vidaları için dört farklı test yöntemini açıklamaktadır: Tıbbi kemik vidalarının burulma özelliklerinin, tahrik torkunun ve eksenel çekme gücünün belirlenmesi. Kendinden kılavuzlu tıbbi kemik vidaları için yalnızca kendi kendine kılavuz çekme performans testinin gerçekleştirilmesi gerekir.

Referans verileri EUROLAB içinde bulunabilir. EUROLAB, 25 yılı aşkın deneyimi, son teknolojiye sahip laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, test, ölçüm ve analiz konularında kusursuz hizmet almanızı sağlar.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp