Dezenfektan Test Hizmetleri

Dezenfektan Test Hizmetleri

EUROLAB, EPA kayıtları ve FDA 510 (k) başvuruları için özel olarak tasarlanmış etkinlik testleri dahil olmak üzere standart (AOAC ve EN) dezenfektan test yöntemlerini uygulama konusunda yirmi yılı aşkın deneyime sahiptir.

Dezenfektan Test Hizmetleri

EUROLAB dezenfektan test laboratuvarı, müşterilere bakterisidal, fungisidal, tüberkülosidal ve virüsidal etiket iddialarını desteklemek için eksiksiz bir etkinlik testleri dizisi sunar. Kapsamlı bakteri, mantar ve viral tür kitaplığımız, müşterilerimize sadece temel ürün etkinlik testlerinden fazlasını sunmamızı sağlar. Müşterilerimize katma değer sağlamaya odaklanarak, sizi rekabetten ayıran etiket iddiaları için kanıt sağlayacak tamamlayıcı etkinlik testleri gerçekleştirebiliriz.

Mikrobiyologlarımız, hem EPA hem de Health Canada yönergeleri için sert yüzey dezenfektan ve dezenfektan testleri gerçekleştirir. Ürününüz antiseptik sprey, havlu veya konsantre olsun, ürün testi ve etiketleme iddialarınızda size yardımcı olabiliriz.

Bu testler, test taşıyıcılarının test organizmalarıyla kontamine edilmesi, kurutulması ve ardından belirtilen temas süresi boyunca dezenfektana maruz bırakılmasıyla gerçekleştirilir. İşlem sonrası sonuçlar, spesifik test yöntemine bağlı olarak kalitatif veya kantitatif olarak tanımlanabilir.

Geliştirilmiş yeteneklerimizi deneyimlemek için bugün uzmanlarımızla iletişime geçerek tüm sorularınız hakkında kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp