Diz Simülatörü Aşınma Testi

Diz Simülatörü Aşınma Testi

Aşınma simülasyonu, yatak yüzeylerini ve protez tasarımlarını araştırmak için kullanabileceğiniz birçok hizmetten biridir. In vitro aşınma simülatörleri , büyük ölçekli üretim ve implantasyon öncesinde yeni tasarımların ve yatak malzemelerinin performans değerlendirmesine izin vererek in vivo koşullara yaklaşır.

Diz Simülatörü Aşınma Testi

Koşu, derin diz bükme ve merdiven çıkma gibi günlük yaşam aktivitelerini çoğaltabilen Advanced Mechanical Technology Inc. (AMTI) tarafından geliştirilen ve üretilen altı istasyonlu AMTI diz simülatörünü kullanarak tüm diz simülatörü aşınma testlerimizi gerçekleştiriyoruz. Simülatör, hem kuvvet hem de yer değiştirme kontrolü altında çalıştırılabilir ve tutarlı, tekrarlanabilir prosedürler ve sonuçlar sağlayarak ISO ve ASTM standartlarına göre test yapabilir.

Eklem simülatörü aşınma testi, araştırmacıların, üreticilerin ve endüstri profesyonellerinin, fizyolojik koşullar altında protez tasarımlarının ve yatak malzemelerinin aşınma performansını değerlendirmelerine olanak tanır. Bu testler, müşterilerimizin büyük ölçekli üretim ve implantasyondan önce tasarımlarını optimize etmelerine ve geliştirmelerine yardımcı olabilir, ayrıca yasal gereklilikleri karşılayabilir.

EUROLAB, 25 yılı aşkın deneyimi, son teknolojiye sahip laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, test, ölçüm ve analiz konularında kusursuz hizmet almanızı sağlar.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp