Kalça Simülatörü Aşınma Testi

Kalça Simülatörü Aşınma Testi

Aşınma simülasyonu, yatak yüzeylerini ve protez tasarımlarını araştırmak için kullanabileceğiniz birçok hizmetten biridir. In vitro aşınma simülatörleri , büyük ölçekli üretim ve implantasyon öncesinde yeni tasarımların ve yatak malzemelerinin performans değerlendirmesine izin vererek in vivo koşullara yaklaşır.

Kalça Simülatörü Aşınma Testi

Tüm kalça simülatörü aşınma testlerimizi, koşu ve merdiven çıkma gibi günlük yaşam aktivitelerini kopyalayabilen Advanced Mechanical Technology Inc. (AMTI) tarafından geliştirilen ve üretilen on iki istasyonlu AMTI kalça simülatörünü kullanarak gerçekleştiriyoruz. Simülatör, tutarlı, tekrarlanabilir prosedürler ve sonuçlar sağlayarak ISO ve ASTM standartlarına göre test yapabilir.

Eklem simülatörü aşınma testi, araştırmacıların, üreticilerin ve endüstri profesyonellerinin, fizyolojik koşullar altında protez tasarımlarının ve yatak malzemelerinin aşınma performansını değerlendirmelerine olanak tanır. Bu testler, müşterilerimizin büyük ölçekli üretim ve implantasyondan önce tasarımlarını optimize etmelerine ve geliştirmelerine yardımcı olabilir, ayrıca yasal gereklilikleri karşılayabilir.

EUROLAB, 25 yılı aşkın deneyimi, son teknolojiye sahip laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, test, ölçüm ve analiz konularında kusursuz hizmet almanızı sağlar.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp