Kardiyovasküler Cihaz Testleri

Kardiyovasküler Cihaz Testleri

Kardiyovasküler tıbbi cihaz endüstrisi, yeni materyallerin, cihaz tasarımlarının ve yasal gereksinimlerin düzenli olarak tanıtılmasıyla hızla değişmektedir. EUROLAB, test tasarımından ve protokol geliştirmeden ürün fizibilite testine ve incelemesine kadar validasyon süreci boyunca cihaz üreticilerini destekler.

Kardiyovasküler Cihaz Testleri

Laboratuvarlarımız, hızlandırılmış kardiyovasküler cihaz yorulma testi için çok çeşitli Series 9000 Stent/Graft Test Cihazları ve en yeni nesil ElectroForce ve ElectroPuls eksenel test cihazları da dahil olmak üzere son teknoloji ile donatılmıştır.

Uzmanlığımızı ve derinlemesine cihaz testi anlayışımızı en gelişmiş test cihazları ve muayene yöntemleri ile birleştirerek kardiyovasküler cihazlar için kapsamlı bir klinik öncesi test paketi sunuyoruz.

Uzmanlık alanlarımızdan biri kardiyovasküler cihaz yorgunluk testidir. Stentler, greftler, oklüderler, nörostimülatör uçları, biyolojik olarak yeniden emilebilir polimerik ve metal cihazlar, balonlar, kılavuz teller, kateterler ve diğer birçok implante edilebilir endovasküler protez laboratuvarlarımızda rutin olarak test edilir.

EUROLAB, 25 yılı aşkın deneyimi, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, medikal testleri kapsamında kesin ve hızlı sonuçlar almanıza yardımcı olur.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp