Klinik Parti Bırakımı Testi

Klinik Parti Bırakımı Testi

Etilen Oksit (EO) sterilizasyonunu kullanan aşırı dolum konsepti, ürünü güvenli bir şekilde serbest bırakmak için sterilite güvence seviyesini göstermek için kullanılır.

Klinik Parti Bırakımı Testi

Çoğu ürün için, parti ayırma yöntemi küçük laboratuvar kaplarında ve sözleşme sterilizasyon tesislerinde gerçekleştirilebilir ve tam sterilizasyonun tamamlanması için bekleme süresi ve masrafı olmadan denemelere veya pazara ürün almak için gereken esnekliği sağlar. doğrulama.

Bir EO Klinik Parti Bırakması için gereklilikler ANSI / AAMI / ISO 11135 Ek E'de özetlenmiştir. Çeşitli AAMI TIR'ları ayrıca sterilizasyon standardının gereksinimlerini karşılama konusunda rehberlik sunar. EUROLAB, EO Clinical Batch Bültenleri konusunda uzmanlaşmıştır ve protokol üretiminden nihai raporun tamamlanmasına kadar tüm süreç boyunca sizinle ve birçok sözleşme sterilizasyon tesisiyle ortak olabiliriz. 

EUROLAB, 25 yılı aşkın deneyimi, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, test, ölçüm ve analiz konularında kusursuz hizmet almanızı sağlar.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp