Tıbbi RFID Testi

Tıbbi RFID Testi

Tıbbi cihaz üreticileri, tıbbi ürünlerini RFID testi için laboratuvarımıza göndererek testlerinin yapılmasını sağlayabilirler.

Tıbbi RFID Testi

EUROLAB, test satıcılarının anonimliğini ve test sonuçlarının gizliliğini koruyacaktır. Bunun yanında, test verilerini yalnızca kesinleşmiş bir test protokolünün geçerliliği ile ilgili olarak paylaşacaktır.

Test sırasında üretici ile ilişkili mühendis (ler) bulunmalı ve kurulum ve çalıştırma talimatları sağlamalıdır. Destek, sorunun teşhis edilmesini, sorunun önem derecesinin (cihaz üzerindeki etki) değerlendirilmesini ve test sonuçlarının geçerliliğinin doğrulanmasını içerecektir.

EUROLAB, sorunların nedeninin belirlenmesine yardımcı olacak ve sorunun nasıl azaltılacağı konusunda tavsiyelerde bulunacaktır. RFID testinin gönderilen her cihaz için tamamlanması yaklaşık olarak 1 hafta yada daha fazla sürebilir.

EUROLAB, 25 yılı aşkın deneyimi, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, test, ölçüm ve analiz konularında kusursuz hizmet almanızı sağlar.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp