Germe ve Gerilme Testi

Germe ve Gerilme Testi

Bir gerilme gerinim analizinde, parçaya etki eden gerilmeleri belirlemek için ürününüze gerinim ölçer uygularız. Bileşenler statik veya dinamik yüklemeye veya yük, tork, basınç, titreşim veya sıcaklık gibi diğer çevresel baskılara maruz kalabilir.

Germe ve Gerilme Testi

Gerinim analizi hizmetlerimiz, güç, yük sınırları, faydalı ömür ve operasyonel performans parametreleri dahil olmak üzere ürününüzün performansı hakkında bilinçli kararlar almanıza yardımcı olur.

Taşımacılık, Savunma, Havacılık ve Uzay sektörlerindeki ürün ve malzemeler için gerilim-gerinim analizi ve gerinim ölçüm hizmetleri sunmaktayız. Tek tek bileşenlerden ve alt sistemlerden tam boyutlu ürünlere kadar mühendislik tasarımlarını, ürün doğrulamasını, zorlanma ömrü tahminlerini ve analitik modellerin (FEA ve Dinamik Modelleme) doğrulanmasını destekliyoruz.

Veri toplama ve mühendislik destek uzmanlarımız, mühendislik tasarım kriterlerini karşılayan malzeme ve ürünlerinizi değerlendirmek için planlar geliştirerek en uygun test prosedürünü oluşturmak için sizinle birlikte çalışır.

Gerilim ölçüm cihazlarını, düşük ve yüksek sıcaklıktaki ortamlar ve sıvılara daldırma dahil olmak üzere hemen hemen her koşulda kurabilir ve ölçebiliriz. En gelişmiş veri toplama sistemlerimiz, aynı anda 300'den fazla gerilim ölçümü için ölçüm yeteneklerine izin verir. İster sahada ister son teknoloji laboratuvarlarımızdan birinde olsun, uzmanlarımız size karmaşık, gerçek zamanlı veriler sunarak karmaşık ve zorlu projeleri yönetebilir.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.