Şok ve Titreşim Testi

Şok ve Titreşim Testi

Mekanik olarak dinamik ortamlarda kullanılan ürünlerin sağlamlığını ve dayanıklılığını sağlamanıza yardımcı olur. Üreticiler, OEM'ler ve tedarikçiler, pazara girişten önce ürünleri uygun şekilde test ederek ekipmanı ve kullanıcıları potansiyel olarak tehlikeli ürün veya bileşen arızalarından korumak için şok ve titreşim testi yapmalıdır. Testler sadece uyumluluğu kanıtlamakla kalmaz, aynı zamanda pazarlarda satıştan önce performans sağlayarak, bir ürünün pazar raf ömrünü uzatarak ve bir üreticinin kârlılığını artırarak erken nesil arızaları ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Şok ve Titreşim Testi

Daha hızlı pazara erişim için ürün ve ekipmanlarınızın yasal, endüstri ve askeri standartlara uygunluğunu doğrulamanıza yardımcı oluyoruz. EUROLAB, çoklu şok ve titreşim test metodolojilerini birleştirerek, eksiklikler ve uyumsuzluk alanları da dahil olmak üzere yapısal tasarımın tam bir resmini sunar.

Özel bir şok ve titreşim test planı ile ürününüzü tasarımdan son kullanıma götürmenize ve tüm ürün yaşam döngüsü boyunca performans sağlamanıza yardımcı oluruz. Üreticiler, yüksek kaliteli, uyumlu ürünleri verimli ve uygun maliyetli bir şekilde pazara sunmalarına yardımcı olmak için EUROLAB'a güvenmektedir.

EUROLAB, 25 yılı aşkın deneyimi, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, test, ölçüm ve analiz konularında kusursuz hizmet almanızı sağlar.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.