Bağlı Araç Testleri

Bağlı Araç Testleri

Kablosuz teknoloji ulaşım sektöründe sınırsız olanaklara kapı açarken, bu yükselen pazardaki başarınızı desteklemek için kapsamlı özelliklere yatırım yapmaya devam ediyoruz. Uzmanlarımız, aracınız ve altyapı cihazlarınız için tasarım yönergeleri, testler ve sertifikalar sağlar. Yazılım uygulamalarınızın kalitesini ve birlikte çalışabilirliğini sağlarlar ve bu tür küresel gereksinimlere uyumluluğu desteklerler.

Bağlı Araç Testleri

Standart profiller, işlevsel gereksinimler ve performans gereksinimleri dahil olmak üzere araçtan araca güvenlik iletişim cihazlarının (V2V) standartları ve iletişim gereksinimleri mevcuttur ve belirli BSM (Temel Güvenlik Mesajı) mesajlarını gönderebilir ve alabilir. Tanımlanan 1609 paketi ve IEEE 802.11 standartları, DSRC (Özel Kısa Menzilli İletişim) bağlantısıyla uyumlu olmalıdır.

EUROLAB, çeşitli protokollerle uyumluluğu kontrol etmek için prosedürler geliştirir. IEEE 802.11p, SAE J2945 ve ETSI ES 202 663 ve şu anda yol kenarındaki cihazlar veya araç için geliştirilen cihazlar üzerinde EMC, FCC, ETSI, WAVE ve çevre testleri gerçekleştiriyor.

EUROLAB'ın benzersiz uygulama testi ile uygulamanızın nasıl olması gerektiğini, nerede olması gerektiğini ve sorunsuz çalışması gereken cihazlarda nasıl çalıştığını belirleyebilirsiniz. Test sürecimiz dört ana kategoriye ayrılmıştır. Fonksiyonel testler, performans testleri, kullanılabilirlik testleri ve güvenlik.

Fonksiyonel test; Birim testi, sağlık testi, entegrasyon testi, kara kutu testi, kullanıcı kabul testi, regresyon testi

Performans testleri; Stres Testi - Bir uygulama beklenen kullanıcı yükleri altında nasıl çalışır? Stres Testi - Bir uygulama, yoğun trafik, trafikteki ani artışlar veya yoğun veri kullanımı gibi tıkanıklıklarla nasıl başa çıkıyor? Stres Testi - Bir uygulama beklenen stresi nasıl yönetir? Uzun Süre ?, Hacim Testi - Uygulamadaki veri miktarı performansı nasıl etkiler? Ölçeklenebilirlik Testi - Bir uygulama daha fazla kullanıcıyı barındıracak şekilde ne kadar ölçeklenir?

Kullanılabilirlik testleri; EUROLAB'ın kullanılabilirlik testi, kullanıcılar üzerindeki yükü azaltmak ve memnuniyeti artırmak için grafiksel gösterimi, gezinmeyi, hata mesajlarını, anahtar boyutunu ve gecikme sorunlarını gösterir. Sağlam uygulama UI / UX testimiz, cihazlar arasında tutarlı olan birinci sınıf bir kullanıcı deneyimi sağlamak için kapsamlı geri bildirim sağlar.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp