Pasif Güvenlik Testleri

Pasif Güvenlik Testleri

Pasif güvenlik, bir kazada yaralanma riskini en aza indirmeyi veya önlemeyi amaçlayan tüm önlemleri ifade eder. Bunlar arasında emniyet kemeri ve hava yastığı bulunur. Çocuk koltukları, aktif koltuk başlıkları ve “çökme bölgesi” de pasif araç güvenliğinin bir parçasıdır ve hayat kurtarabilir.

Pasif Güvenlik Testleri

EUROLAB Teknoloji Merkezimizde, araç gövdesi üzerindeki tüm pasif güvenlik sistemlerinin yanı sıra iç ve dış bileşenlerin onaylanması için işlevselliği ve kapasiteyi test ediyoruz. Hizmet yelpazemiz pasif güvenlik ve çocuk güvenliği ile ilgili her şeyi içerir ve ulusal ve uluslararası onay prosedürleri için tüm yasal gereksinimleri kapsar. Oldukça modern darbe kızakları ve ivme kızakları ile asit testine malzeme ve bileşenler koyduk. Böylece olası güvenlik boşlukları tespit edilebilir ve ortadan kaldırılabilir.

Uzun yıllardan gelen tecrübemizle, emniyet konusunda EUROLAB en iyi hizmeti sunar. Testlerimiz ve tip testlerimizle yolcu korumasını artırın ve pasif araç güvenliğinizi daha yüksek bir seviyeye getirmenizi sağlarız.

EUROLAB, 25 yılı aşkın deneyimi, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, test, ölçüm ve analiz konularında kusursuz hizmet almanızı sağlar.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp