Deri Doğrulama Testi

Deri Doğrulama Testi

Ürünlerinizin doğru bir şekilde reklamını yapmak ve 'hakiki deri' olarak pazarlamak için derinizin doğrulanması gerekir. EUROLAB, kullanılan derinin BS 2780: 1983 + A1: 2013'e ve diğer mevzuatlara uygun olduğundan emin olmak için ürünlerinizi doğrulamanıza yardımcı olur.

Deri Doğrulama Testi

EUROLAB, deri endüstrisinde 20 yılı aşkın deneyime sahiptir, bu nedenle derinizi deri uzmanlarından oluşan ekibimiz test eder. Deri doğrulama testi, derinizin üretiminde hangi hayvan türlerinin kullanıldığını size söylemez. Ancak EUROLAB, türlerin ayrı ayrı test edilmesini sağlar. Müşterilerimizin çoğu, deri doğrulama testini tür testimizle birleştirir, böylece derinizin hangi hayvandan geldiğini doğrulayabilirsiniz.

EUROLAB, deri tedarik zincirindeki teknik, çevresel ve yönetim sorunlarına hızlı ve doğru çözümler sağlamak için deri teknolojisinde teknik geçmişe sahiptir. Deri üretimi ve deri üreticileri ve perakendecilere ürün tedariki ile ilgili zorlukları anlar.

EUROLAB, deri tedarik zincirinde izlenebilirliğe yönelik müşteri tutumlarının değiştiğinin yanı sıra, tüketicinin rekabetçi fiyatlarla dengelenmiş kaliteyi artırma konusundaki yüksek talebinin bilincindedir. Bu nedenle, üreticiler ve tedarikçiler deriyi daha hızlı, daha küçük miktarlarda ve tutarlı kalitede teslim etme baskısı altındadır.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp