Deri ve Suni Kürk Testi

Deri ve Suni Kürk Testi

EUROLAB olarak, işletmeler için tüketici ürünlerinde kullanılan deri veya kürkün gerçek veya sahte olup olmadığını doğrulamak için bir dizi deri doğrulama ve sahte kürk testi hizmeti sunuyoruz.

Deri ve Suni Kürk Testi

Ürünler için durum tespiti testleri, malzemelerin menşei konusunda endişelerin olabileceği markalar, perakendeciler, üreticiler ve tedarikçiler tarafından yapılmalıdır. Tek başına tedarikçilerden onay almak bir risk oluşturabilir.

Tüketici Ürünleri için Gerçek veya Sahte Kürk Testi

EUROLAB, tüketici ürünlerinde kullanılan kürkün gerçek kürk mü yoksa sahte kürk mü, yani doğal kaynaklardan mı yoksa sentetik köken mi olduğunu belirlemek için mikroskopi veya kimyasal ve fiziksel testler kullanıyoruz. EUROLAB, tüm ticari müşterilerine, gerçek kürk veya sahte kürk içeren ürün hakkındaki açıklamaları desteklemek için kullanılabilecek resmi bir rapor sunar.

Hangi ürünler suni kürk testinden geçmelidir?

EUROLAB, çok çeşitli tüketici ürünlerinde birkaç uluslararası perakendeci ve marka ile çalışır. Gerçek kürk içermesi muhtemel tüketici ürün kategorileri şunları içerir:

  • Kürk astarlı ürünler ve kürk süslemeler dahil giyim ve konfeksiyon
  • Kürk çizmeler dahil ayakkabılar
  • Eldivenler, şapkalar, eşarplar ve ponponlar / boblar dahil aksesuarlar

Sahte kürk testi neden yapılmalı?

Taklit kürk içeren pazarlanan ve satılan birçok tüketici ürünü test edildiğinde gerçek kürk içerdiğinden, son zamanlarda medyanın ilgisi artıyor ve markalar ve perakendeciler üzerinde baskı oluşturuyor.

EUROLAB, markaları, perakendecileri, üreticileri ve tedarikçileri, yapılandırılmış bir durum tespiti test programının bir parçası olarak düzenli ve bağımsız ürün doğrulaması yapmaya çağırıyoruz.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp