Derilerin Deri Alanı Ölçümü

Derilerin Deri Alanı Ölçümü

EUROLAB, deri post ve postların yüzey alanını ölçmek için bağımsız doğrulama amacıyla deri alanı ölçüm hizmetleri sağlıyoruz. Deri postlar, Uluslararası Tabakacılar Konseyi (ICT) tarafından tüm dünyada işlevsel nihai tahkim yöntemi olarak tanınan ISO 11646'ya göre ölçülür. EUROLAB, dünyada deri ölçümü için ICT tarafından tavsiye edilen birkaç doğrulayıcıdan biridir.

Derilerin Deri Alanı Ölçümü

Deri ölçümü, endüstrinin kritik bir unsurudur ve genellikle deri tüccarları, tedarikçiler ve üreticiler tarafından getirilen ve satılan derinin tam miktarını doğrulamak için aranır. Yüzey alanını ölçerek, işletmenizin anlaşmazlıkları çözmesine ve hatta tabakhane üretiminde performansı ve tutarlılığı optimize etmesine yardımcı olabiliriz. Düzenli doğrulamanın maksimum kar sağlayabileceği ve anlaşmazlıkları azaltabileceği unutulmamalıdır.

Hayvan postları ve derileri, hayvanın yaşına ve çevresine bağlı olarak yüzey alanlarında önemli ölçüde değişiklik gösterir. Buna ek olarak, nemdeki değişiklikler ve sıcaklıktaki değişiklikler nihai deri alanı ölçümünü etkileyebilir. Optimize edilmiş deri ölçümü, deri yüzey alanını doğru bir şekilde ölçmek için özel yöntemler ve uzmanlık uygular.

Düşük ölçüm, bir şirketin kazançları üzerinde ciddi bir etkiye sahip olabilir ve aşırı ölçüm, anlaşmazlıklara neden olabilir. Düzenli kontrol ölçümü, şikayetleri azaltabilir ve maliyetli talep potansiyelini en aza indirebilir.

Bir deri parçasının boyutu kar üzerinde doğrudan bir etkiye sahiptir, tüm üretim için ölçümlerde tam bir güvene sahip olmak hayati önem taşır.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp