Tür Testi

Tür Testi

EUROLAB, uzman ekibi ve son teknoloji laboratuvarlarıyla, derinizin hangi hayvandan geldiğini belirlemek için mikroskopi sürecini kullanarak tür testi yapar.

Tür Testi

Dane tabakası sağlam ise (derinin en üst yüzeyi), deri türlerini (örnek olarak inek, koyun, domuz, keçi) belirlemek için mikroskop kullanılabilir. Işık mikroskobu ve taramalı elektron mikroskobu, belirli bir hayvan türüne özgü spesifik morfolojik özellikleri belirleyerek tür türünü belirlemek için kullanılacaktır.

Belirli ülke ticaret kanunları, gümrük beyannameleri ve tüketici ilgisi nedeniyle tür testi gerekebilir. EUROLAB, deri tedarik zincirindeki teknik, çevresel veya yönetim sorunlarına hızlı ve doğru çözümler sunmak için deri teknolojisinde teknik geçmişe sahiptir.

EUROLAB, Deri üretimi ve deri üreticileri ve perakendecilere ürün tedariki ile ilgili zorlukları anlar ve deri tedarik zincirinde izlenebilirliğe yönelik müşteri tutumlarının değiştiğinin yanı sıra, tüketicinin rekabetçi fiyatlarla dengelenmiş kaliteyi artırma konusundaki yüksek talebinin bilincindedir.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp