Tüketici Ürünleri Testleri

Tüketici Ürünleri Testleri

EUROLAB'ın tüketici ürünleri testleri ve araştırmaları, ürün iddialarınızı doğrulamanıza, paketleme ve pazarlama kampanyaları hakkında size geri bildirim sağlamanıza, duyusal ve performans özelliklerine ilişkin yanıtlar oluşturmanıza ve ürününüzün genel algısını belirlemenize yardımcı olur.

Tüketici Ürünleri Testleri

Tüketici Ürün Güvenliği Komisyonu (CPSC), Federal Tehlikeli Maddeler Yasası (FHSA) kapsamında binlerce tüketici ürününün kullanımıyla ilişkili makul olmayan yaralanma veya ölüm risklerinden halkı korumakla sorumludur. Bu ürünlerin geniş bir yelpazesi vardır ve bunlar oyuncaklar, beşikler, elektrikli aletler, çakmaklar, ev kimyasalları ve yangın, elektrik, kimyasal veya mekanik tehlike oluşturan diğer ürünler olabilir. Tüm bu ürünleri pazara girmeden önce uygunluklarının kanıtlanması adına çeşitli testlere maruz kalmaları gerekmektedir.

Üreticiler, son teslim tarihlerini karşılama ve piyasada kabul görme konusunda baskı altındadır. Tüketici ürün gereksinimlerinin karmaşık dünyasında etkili bir şekilde gezinmek, ürününüzün küresel pazarlara girmeye hazır olmasını sağlamak için çok önemlidir. Bu yüzden EUROLAB 25 yılı aşkın deneyimiyle her türlü süreçte yardımcınız olacaktır.

Hammaddelerin ve parçaların tüketici ürün testi, müşterilere toplam kalite güvencesi sağlamak ve son tüketicilerin genel güvenliğini sağlamak için gerekli bir gerekliliktir. Tüketici Ürün Testi, çok çeşitli malzemeler, ürün grupları, prototip kreasyonları ve hizmetler üzerinde gerçekleştirilebilir.

EUROLAB, 25 yılı aşkın deneyimi, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, tüketici ürünleri testleri kapsamında kesin ve hızlı sonuçlar almanıza yardımcı olur.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp