EN 1888 Puset Testi

EN 1888 Puset Testi

EUROLAB, bebek arabaları ve tekerlekli sandalyeler için EN 1888'e göre güvenilirliği, dayanıklılığı ve kapana kısılma riskini test eder. Bebek arabalarının EN 1888'e göre test edilmesi, 1997 tekerlekli taşıma direktifine (güvenlik) uygunluğun gösterilmesi için önerilen bir yöntemdir. Bu, bu ürünlerin üreticileri, distribütörleri, tedarikçileri ve distribütörleri için yasal bir gerekliliktir.

EN 1888 Puset Testi

Standart, kimyasal, termal, mekanik, boğulma, dolaşma ve boğulma ve yutma riskleri dahil olmak üzere çeşitli riskleri ve tehlikeleri kapsar. Ayrıca, asfaltta bebek arabasının dayanıklılığı ile ilgili testleri de içerir. Ürününüzü EN 1888'e göre test ederek ve böylece güvenlik ve güvenilirliği göstererek, tüketicinin ürününüze olan güvenini daha da artırabilirsiniz.

Bebek arabaları için EN 1888'e göre test; Test merkezimizde EN 1888 kapsamındaki tüm testleri sunuyoruz. Bu testler sırasında bebek arabası, tehlike olmadığından emin olmak için çeşitli güç, dayanıklılık ve kavrama testlerine tabi tutulur.

Performans testleri; Dayanıklılık testi sırasında, bebek arabasına 9 kg ile 15 kg arasında değişen çeşitli kütleler yüklenir ve her birinin nesneyi kullanırken bir çocuğu simüle etmesi amaçlanır. Tren vagonu bu kütlelerle yüklendiğinde sıkı stabilite, darbe ve dayanıklılık testlerine tabi tutulur.

Dayanıklılık Testi; Kullanım döngüsünün kullanım sırasında amaçlandığı gibi çalıştığından emin olmak için puset ürünlerinin başlıca yeniden kullanım bileşenlerini yeniden kullanım döngülerine tabi tutarak test ediyor ve test ediyoruz. Park etme ve kilitleme cihazları (200) bir kez etkinleştirilir ve devre dışı bırakılır ve ardından sıkı testlere tabi tutulur. Bebek arabası tekerlekleri, 5 km / sa hızla hareket eden ve birden çok engeli 72.000 kez aşması gereken yuvarlanan bir yolda dayanıklılık açısından da test edilmiştir.

Tuzak testleri; EN 1888'e uygun olarak, bebek arabasında taşınan çocuğun, parmağının boyutundan baş ve kalçasına kadar değişen problar kullanılarak boyutsal bir teste tabi tutulduğu her alanı değerlendiriyoruz.

EUROLAB, 25 yılı aşkın deneyimi, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, test, ölçüm ve analiz konularında kusursuz hizmet almanızı sağlar.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp