Yumuşak Ürünler Testi

Yumuşak Ürünler Testi

Yüksek kaliteli ürünlere yönelik artan talep ve artan hükümet düzenlemeleri ile yumuşak ev mobilyası testleri, riski en aza indirmek ve hem üreticiler hem de yumuşak ev mobilyası tüketicilerinin çıkarlarını korumak için hayati önem taşımaktadır.

Yumuşak Ürünler Testi

EUROLAB'ın düzenleyici denetim hizmetleri (yeni CPSIA düzenlemeleri dahil), yumuşak ev mobilyalarının yastıklardan şilteye kadar incelenmesinde perakendecileri, üreticileri, distribütörleri ve tedarikçileri destekler.

EUROLAB, 100'den fazla ülkede kapsamlı bir konum ağına sahiptir ve müşterilere yeni çevre dostu alternatifler / sertifikalar, bakım etiketleri için talimatlar ve diğer gereksinimler konusunda yardımcı olmak için tüm küresel düzenlemelerde benzersiz bir uzmanlığa sahiptir.

Elyaf Tanımlama - EUROLAB'ın yetenekli teknisyenleri, elyaf tipini ve elyaf bileşenlerinin yüzdesini tanımlayan elyaf tanımlama etiketleri gerektiren ülkelere yumuşak ev eşyaları ithal eden müşteriler için elyafları ve elyaf karışımlarını doğru bir şekilde tanımlar ve kota kategorilerini sınıflandırmak için elyaf bileşimini kullanır.

Geçiş yumuşatma testleri - Birçok ülkede EUROLAB, kantitatif analizleri, doldurma gücünü, termal özellikleri, göçü ve penetrasyon direncini değerlendirmek için yumuşak ev eşyaları için özel tüy ve aşağı testler sunar.

Yanmazlık Testi - Yumuşak ev eşyalarının giysilere göre farklı tutuşma yönetmeliklerine sahip olduğuna dikkat etmek önemlidir. Döşemelik, halı ve kilim yönetmeliklerine özellikle dikkat edin.

Bakım etiketi - Ev tekstili için bakım etiketlemesinin zorunlu veya gönüllü olduğu ülkelerde EUROLAB, test edilen ürünler için tüketiciler için en uygun bakım koşullarını belirlemek üzere testler gerçekleştirir.

EUROLAB, 25 yılı aşkın deneyimi, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, test, ölçüm ve analiz konularında kusursuz hizmet almanızı sağlar.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp