Uygunluk Testleri

Uygunluk Testleri

Ürün uygunluk testleri, tekstil ürünleri, gıda ürünleri, çeşitli makina grupları, elektrikli ve elektronik ürünler ve daha birçok sektörü içine alan çok geniş bir yelpazede, ürün grubuna bağlı olarak gerçekleştirilmektedir. Esas olarak ürün uygunluk testleri, pazarlanan veya tüketiciler tarafından talep edilen ürün ve hizmetlerin, müşteri beklentilerine uygun olup olmadığının değerlendirilmesi amacı ile yapılmaktadır.

Uygunluk Testleri

Sektörlerdeki üreticiler için ürün uyumu, yeni teknolojileri pazara sunmadan önce genellikle gereken son adımdır. Ürün standartlarına uygunluk testi uzun ve karmaşık bir süreç olabilir - ancak olması gerekmez. Uzmanlarımız, onaya giden yolu açmak için size test hizmetleri ve yasal rehberlik sağlayabilir.

Tüketici cihazlarına ileri teknolojinin dahil edilmesiyle uyumluluk, her zamankinden daha fazla sektör için gerekli hale geldi. Endüstriyel ekipman, makine, ev aletleri, tıbbi ekipman ve çok daha fazlasını üreten üreticiler, ürünlerinin güvenli olduğundan ve ulusal veya uluslararası standartlara uygun olduğundan emin olmak için uygunluk testi yapmalıdır.

Geniş bir uygulama yelpazesinde uzmanlaşmış küresel bir laboratuvar olan EUROLAB, ürün testi ihtiyaçlarınız için ideal ortaktır. Uzman ekibimiz, tıbbi cihazlar, radyo ve kablosuz testler ve Nesnelerin İnterneti (IoT) dahil olmak üzere dünyanın en hızlı büyüyen endüstrilerindeki testleri destekler. Ürünleriniz için yeni pazarların kapılarını açarak dünyanın dört bir yanındaki ülkeler için sertifika sunuyoruz. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, kapsamlı test hizmetlerimizle uyumluluk yolculuğunuzu destekleyebiliriz. 

Uluslararası pazarlarda serbest ticareti geliştirmek için ürün güvenliği gereksinimleri uyumlu hale getirilmiştir. Bu standartlara ve direktiflere uyan ürünler, bu uyumdan tam olarak yararlanabilecek ve böylece dünya pazarındaki yerlerini güvence altına alabilecekler.

EUROLAB, şirketlerin bir ürünün küresel sağlık ve çevre düzenlemelerine uyum durumunu belirlemek için ürün test planları geliştirmelerine ve yürütmelerine yardımcı olacak çözümler sunar.

EUROLAB, 25 yılı aşkın deneyimi, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, uygunluk testleri kapsamında kesin ve hızlı sonuçlar almanıza yardımcı olur.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp