Farmasötik Mikrobiyoloji Testi

Farmasötik Mikrobiyoloji Testi

EUROLAB, Kaliteyi sağlamanız, yeni hammaddeler tedarik etmeniz veya mevcut olanlarınızın saflığını ve istikrarını sağlamanız, ürünlerinizdeki kalıntı çözücüleri belirlemeniz veya bunların kararlılığını onaylamanız gerekip gerekmediğini anlayabilmeniz için yardımcı olur.

Farmasötik Mikrobiyoloji Testi

Yeni test yöntemleri geliştirmek için birlikte çalışabiliriz. EUROLAB'ta rakamlardan fazlasını sağlıyoruz - yeni ürünler geliştirmenize, mevcut olanları optimize etmenize ve arızaları hızlı bir şekilde çözmenize yardımcı olacak çözümler sunuyoruz.

Beşeri ve veterinerlik tıbbi ürünlerinin kalite kontrol testleri için tamamen GMP sertifikasına sahibiz (tam dokümantasyon bu sayfanın sağından indirilebilir). EUROLAB'ın tüm hizmetlerini GMP'ye ilişkin AB yönergelerine uygun olarak yürütülür.

EUROLAB ulusal ve uluslararası akreditasyonlara sahiptir, böylece size sağladığımız test verilerinin doğru ve güvenilir olduğuna güvenebilirsiniz. Kalifiye ve tecrübeli teknik kadromuz şeffaf, izlenebilir, kalibre edilmiş teknikler ve son teknoloji ekipman kullanır.

EUROLAB, 25 yılı aşkın deneyimi, son teknolojiye sahip laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, test, ölçüm ve analiz konularında kusursuz hizmet almanızı sağlar.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp