EUROLAB Akredite LAboratuvar

Akreditasyonlarımız

Akreditasyonlarımız

Tekrarlanabilirlik, laboratuvarın kısa bir zaman aralığında benzer çalışma koşullarında tekrar tekrar bir test yapıldığında aynı sonuçlara ulaşabilmesidir. Eğer test sonuçları tutarlı bir şekilde doğruysa, laboratuvarın test yönteminin güvenilir olduğu kanıtlanmış olur.

Bu bağlamda, ISO/IEC 17020 ve ISO/IEC 17025 sahip olduğu diğer akreditasyonlar EUROLAB'ın tutarlı ve güvenilir sonuçlar sağlama yeteneğini teyit eder. Dünya çapında güvenilir ürün ve hizmetlere yönelik talep, akreditasyonu bir zorunluluk haline getirmiştir. Aynı zamanda resmi politikaların ve yasal düzenlemelerin getirdiği standartlara uygun yetkin kuruluşları belirlemek için kullanılan akreditasyon, kamu güvenliği ve refahı üzerinde doğrudan etkisi olan işler için esastır.

Bir laboratuvarın üst düzeyde hizmet sunduğunu ve hizmetinin kalitesini göstermesinin en iyi yolu sahip olduğu akreditasyonlardır. EUROLAB, ulusal ve uluslararası bir çok akreditasyona sahiptir ve bütün ölçüm, test, analiz, muayene, kontrol ve sertifikasyon çalışmalarında düzenlediği rapor ve belgeler, dünyanın her yerinde geçerli olmaktadır.

EUROLAB, vermiş olduğu tüm hizmetleri, raporlama ve sertifikasyon faaliyetlerini, aynı zamanda Birleşmiş Milletler (UN GLOBAL COMPACT) imzacısı olan Enterprise Accreditation Foundation (EAF) kuruluşundan sağladığı akreditasyona dayanarak sürdürmektedir. Bu bağlamda EUROLAB'ın sunduğu tüm hizmetler dünyanın her yerinde geçerlidir.

EUROLAB'ın sahip olduğu akreditasyonlar aşağıdaki gibidir;

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp