EUROLAB Akredite LAboratuvar

Neden EUROLAB?

Neden EUROLAB'ı Tercih Etmelisiniz?

Öncelikle EUROLAB laboratuvarları, vermiş olduğu tüm hizmetleri, raporlama ve sertifikasyon faaliyetlerini, aynı zamanda Birleşmiş Milletler (UN GLOBAL COMPACT) imzacısı olan Enterprise Accreditation Foundation (EAF) kuruluşundan sağladığı akreditasyona dayanarak sürdürmektedir. Bu bağlamda EUROLAB'ın sunduğu tüm hizmetler dünyanın her yerinde geçerlidir.

EUROLAB, sektörde 25 yılı aşkın deneyime ve bilgi birikimine sahiptir ve uzun yıllardır sektördeki ulusal yada uluslararası binlerce firmaya kusursuz test,ölçüm ve analiz hizmetleri sunmaktadır.

Sahip olduğu EAF ve bunun yanı sıra ISO/IEC 17020 ve ISO/IEC 17025 gibi uluslararası akreditasyonlar EUROLAB'ın tutarlı ve güvenilir sonuçlar sağlama yeteneğini teyit eder.

Bir laboratuvarın üst düzeyde hizmet sunduğunu ve hizmetinin kalitesini göstermesinin en iyi yolu sahip olduğu akreditasyonlardır. EUROLAB, ulusal ve uluslararası bir çok akreditasyona sahiptir ve bütün ölçüm, test, analiz, muayene, kontrol ve sertifikasyon çalışmalarında düzenlediği rapor ve belgeler, dünyanın her yerinde geçerli olmaktadır.

EUROLAB, eşsiz uzman kadrosu, güvenilir, hızlı ve son teknoloji tesislerinin yanı sıra ulusal ve uluslararası akreditasyonlarıyla ve tüm dünyada geçerli sertifikalarıyla öne çıkan alanında lider bir kuruluştur. Güvenilir analizler için en önemli koşullardan biri teknolojik altyapıdır. Altyapının yetersiz olması durumunda yapılacak test, ölçüm, analiz, muayene, değerlendirme ve kalibrasyon çalışmaları beklenen hassaslıktan uzaklaşacaktır. Kuruluşumuz yetkin çalışan kadrosu ve güçlü teknolojik altyapısıyla bağımsızlık ve tarafsızlık taahhüdü ile birlikte müşterilerine çok daha güvenilir analiz hizmetleri sunmaktadır.

Sonuç raporlarının içerikleri ve doğrulukları önemli olduğu kadar raporların hızlı düzenlenmesi de büyük önem taşımaktadır. Hızlı raporlama yapmak, çeşitli amaçlarla ölçüm, analiz, test, muayene, değerlendirme ve kalibrasyon hizmetleri veren tüm laboratuvarlar açısından son derece önemlidir.

Bunu sağlamak bakımından kuruluşumuz, güçlü bir yönetici ve çalışan kadrosu kurmuştur ve bunun yanında güçlü bir teknolojik altyapıya sahiptir. Taahhüt ettiği bütün hizmetleri eksiksiz ve güvenilir bir şekilde yerine getirebilmek adına akademik eğitimli uzman bir ekiple çalışır.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp