EUROLAB Akredite LAboratuvar

Misyon ve Vizyon

Misyon ve Vizyon

EUROLAB, çeşitli alanlarda faaliyet gösteren işletmelerin ve kamu ve özel kuruluşların araştırma ve geliştirme çalışmalarında ihtiyaç duydukları test, ölçüm ve analizleri, ileri düzeyde cihazlar ve son teknolojik yöntemlerle karşılamak, eğitimli, deneyimli ve nitelikli çalışanları, altyapısı ve laboratuvar olanakları ile, alanında uluslararası düzeyde kabul gören niteliklere sahip bir laboratuvar olmak hedefindedir.

EUROLAB'ın kendine misyon ve vizyon olarak belirlediği en önemli ilkelerden biri laboratuvar çalışmaları alanında sektörde ilk akla gelen ve ilk tercih edilen firma olurken, rakip kuruluşları önemseyerek ve hep onların önünde olmaya çalışarak her zaman ilk günkü azmini ve kalitesini korumaya çalışmaktır.

EUROLAB'ın ileriye yönelik vizyonu; yeni teknolojilerin ve bilimsel çalışmaların gelişmesi için yapılan araştırmalara ve çalışmalara olanak tanıyan sürdürülebilir altyapılar kurmak ve bu alanda yerli ve yabancı işbirliğinin kuvvetlenmesine ve bu şekilde ülkemizin rekabet gücünün artmasına ve insan yaşam kalitesinin iyileşmesine katkıda bulunan projelere katılmaktır.

EUROLAB, kurumsal itibarı, grubumuzun en değerli varlıklarından biridir ve hizmet geliştirmelerinde kilit bir bileşendir. Tarafsızlık, bağımsızlık ve dürüstlük bu nedenle etik Kurallarımızın temel taşlarıdır.

Tüm bu değerler, ekibimiz tarafından paylaşılır ve desteklenir, bu nedenle grubumuzun birliğini ve uyumunu güçlendirerek sürdürülebilir ve kârlı büyüme stratejimize ulaşmamıza yardımcı olur.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp